İçeriğe geç

Çift Kişilik Oda - Bozcaada Merkez Otel

Hasanaki'nin Çift Kişilik Odası - Bozcaada Merkez Otel Konaklamasında Minimalizmin Rahatlığı

Minimalist tasarımı tercih edenler için ideal olan 14 m2’lik çift kişilik odamız, bir Bozcaada merkez otelinde aradığınız tüm özelliklere sahiptir. Bu oda, TV, minibar, makyaj masası, klima ve banyo-WC ile donatılmıştır.

Üçüncü bir kişi için ek konaklama imkanı veya evcil hayvan kabul etme seçeneği bulunmamaktadır. Ancak, bu odamız, rahatlık ve kolaylığı bir arada arayan çiftler için mükemmel bir seçimdir.

Hasanaki’nin çekici konumu, Bozcaada’nın tam göbeğinde, adanın merkezinde yer almaktadır. Bu da onu, Bozcaada merkez otel rezervasyonu yaptırmayı düşünenler için ideal bir seçenek haline getiriyor.

Hasanaki’de, adanın kalbinde, minimalist ve rahat bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Hasanaki’nin çift kişilik odası, Bozcaada konaklama deneyiminiz için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Kendi evinizin konforunu aratmayacak bir konaklama deneyimi için Hasanaki’ye bekliyoruz.

Çift Kişilik Oda Makyaj Masası - Bozcaada Merkez Otel Konaklama

Minik ama konforlu

Çift kişilik odamızda bulunan imkanlar haricinde 24 saat yanınızdayız. Rahat, temiz ve huzurlu bir konaklama için güler yüzlü misafirperverliğimizle size her konuda yardımcı oluyoruz. Hasanaki Bozcaada otel rezervasyonu için lütfen iletişime geçin.

Tüm ihtiyaçlarınız hazır

Hasanaki Çift Kişilik Oda - Bozcaada Merkez Otel - Bozcaada Konaklam

Olanaklar

Ücretsiz Wifi

Hasanaki Bozcaada'da ücretsiz internetten faydalayabilirsiniz.

Ekonomik

Çift Kişilik Odamız Ekonomiktir.

Oda Olanakları

Tv, minibar, banyo-wc, makyaj masası ve klimanız mevcut.

Aklınıza takılan sorular mı var?
Hemen Cevaplayalım.

İşletmemiz Bozcaada’nın en çok tercih edilen sokağında bulunuyor. Yaz aylarında bu sokak maalesef trafiğe kapalı ancak 150-200 metre mesafede aracınızı park edebileceğiniz alanlar mevcut.

Temmuz ve Ağustos aylarında Bozcaadamıza rezervasyonsuz gelmemenizi önemle rica ediyoruz.

1 Temmuz – 15 Eylül arasında ki tarihlere yapılmış rezervasyonların ücretsiz iptali için  konaklama tarihinizden 2 hafta önce bildirmenizi rica ediyoruz.

Doğrudur, bu odayı bir küçük çift kişilik oda olarak tanımlayabilirsiniz. Maksimum 2 kişi konaklayabilir.