İçeriğe geç

Hasanaki Suit - Bozcaada Merkez Konaklama

Hasanaki Suit - Bozcaada Merkez Konaklama

Küçük odalardan sıkıldınız mı? Geniş ve konforlu bir Bozcaada otel arayışınız varsa, Hasanaki Suit, size tam 40 m2’lik geniş bir alanda konforlu bir konaklama ortamı sunuyor. Özellikle arkadaş grupları ve çocuklu ailelerin tatil deneyimlerini en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Hasanaki Suit, çift kişilik yatağa sahip ayrı bir odası, konforlu bir kanepe ve talep üzerine ek yatakla Bozcaada merkez otel seçeneklerine geniş ve rahat bir alternatif sunar.

Eğer siz de bir Bozcaada apart rezervasyonu düşünüyorsanız, Hasanaki Suit’in sunduğu açık mutfak imkanı ile buz dolabı, bulaşık makinesi ve ankastre set, geçici yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılamada size yardımcı olur.

Ayrıca, denizden döndükten sonra, bir kahve keyfi yapabileceğiniz veya yorgunluğunuzu bir kadeh şarapla atabileceğiniz küçük bir balkonun keyfini çıkarabilirsiniz. Hasanaki Suit, Bozcaada’da sizi evinizde hissettirecek konfor ve genişlikte bir konaklama deneyimi sunar.

Eğer bir Bozcaada otelinde geniş ve rahat bir konaklama arıyorsanız, merkezi konumuyla Hasanaki Suit’i tercih edebilirsiniz. Bozcaada merkez otel arayışınıza uygun bir seçenek olan Hasanaki Suit, hem otel hem de apart konaklama deneyimini bir arada sunar.

Tatilinizi Hasanaki Suit’te geçirerek Bozcaada konaklama deneyiminizi unutulmaz kılın.

Hasanaki Suit Mutfak - Bozcaada Lux Apart - Bozcaada Konaklama

Konfor

Kalabalık arkadaşlar grupları ve aileler için dizayn edilmiş olmasına rağmen hasanaki suit’de çift kişi de konaklayabilirsiniz. Rum mahallesi, Bozcaada otel rezervasyonu için iletişime geçebilirsiniz.

Evinizde gibi hissedin

Suit Oda Yatak Odası - Bozcaada Otel -Bozcaada Merkez Otel

Aklınıza takılan sorular mı var?
Hemen Cevaplayalım.

İşletmemiz Bozcaada’nın en çok tercih edilen sokağında bulunuyor. Yaz aylarında bu sokak maalesef trafiğe kapalı ancak 150-200 metre mesafede aracınızı park edebileceğiniz alanlar mevcut.

Maalesef aylık veya yazlık olarak kiralama yapılmıyor. Geceleme standartlarını baz alarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

1 Temmuz – 15 Eylül arasında ki tarihlere yapılmış rezervasyonların ücretsiz iptali için  konaklama tarihinizden 2 hafta önce bildirmenizi rica ediyoruz.

Hasanaki Suit’de maksimum 5 kişi konaklayabilirsiniz.

* Engelli odamız bulunmamaktadır.