Hasanaki Suit

Hasanaki Suit

Hasanaki Suit  size 40 m2’lik geniş bir  alana sahip olarak konforlu bir konaklama ortamı sunar. Arkadaş grupları veya çocuklu ailelerin tatillerini en iyi şekilde geçirebilmesi için dizayn edildi. Çift kişilik yatağa sahip ayrı bir odası bulunan suit dairenin içinde ayrıca konforlu, açılıp kapanabilen şık bir kanepe ve talep edildiği taktirde bir de ek yatak bulunuyor. Açık mutfak imkanı ile beraber buz dolabı, bulaşık makinesi ve ankastre takım sayesinde geçici yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Küçük bir balkon da bulunmakla beraber deniz dönüşü bir kahve, yorgunluğunuzu atmak üzere keyifle bir kadeh şarabınızı yudumlayabilirsiniz.

Hasanaki-Suit-Mutfak

Konfor

Kalabalık arkadaşlar grupları ve aileler için dizayn edilmiş olmasına rağmen hasanaki suit’de çift kişi de konaklayabilirsiniz.

Evinizde gibi hissedin

hasanaki-suit-oda

Aklınıza takılan sorular mı var?
Hemen Cevaplayalım.

İşletmemiz Bozcaada’nın en çok tercih edilen sokağında bulunuyor. Yaz aylarında bu sokak maalesef trafiğe kapalı ancak 150-200 metre mesafede aracınızı park edebileceğiniz alanlar mevcut.

Maalesef aylık veya yazlık olarak kiralama yapılmıyor. Geceleme standartlarını baz alarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

1 Temmuz – 15 Eylül arasında ki tarihlere yapılmış rezervasyonların ücretsiz iptali için  konaklama tarihinizden 2 hafta önce bildirmenizi rica ediyoruz.

Hasanaki Suit’de maksimum 6 kişi konaklayabilirsiniz.