İçeriğe geç

Hasanaki Bozcaada Konaklama İletişim ve Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

bozcaada-hasanaki-canta

İşletmemiz Bozcaada’nın en çok tercih edilen sokağında bulunuyor. Yaz aylarında bu sokak maalesef trafiğe kapalı ancak 150-200 metre mesafede aracınızı park edebileceğiniz alanlar mevcut.

Gemi saatleri sezonluk olarak değişiklik göstermekle beraber https://www.gdu.com.tr/ ana sayfasında bulunan sefer saatleri kısmından güncel gemi geliş ve gidiş saatlerine bakabilirsiniz. Ayrıca temmuz, ağustos ayları ve özel tatil dönemlerinde açık olan rezervasyon sistemini kullanabilir, bu sayede dönüş için sıra beklemek zorunda kalmazsınız.

1 Nisan – 30 Eylül arasında ki tarihleri arasında size hizmet vermeye çalışıyoruz.

Elbette, ödemelerinizi check-out esnasında kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Hasanaki Bozcaada adanın merkezinde, tam olarak kalbinde diyebileceğimiz bir lokasyonda yer alır. Rum mahallesinde bulunan meyhanelere, çınaraltı meydanına, ayazma ve habbele’ye giden minibüslere yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bulunduğumuz konum itibariyle kahvaltı verebilecek bir alanımız olmadığından kahvaltı sunamıyoruz. Sadece konaklama olarak rezervasyon yapabilirsiniz, kahvaltı alabileceğiniz mekanlar çok yakınımızda bulunuyor.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Hasanaki Gift & Guest House

Cumhuriyet Mah. 20 Eylül Cad. Merkez

Rezervasyon

T: 0533 339 88 99 / E: info@hasanakibozcaada.com

konaklama ile ilgili Sorularınız mı var?

Bize Mesaj Gönderin

Birbirinden güzel butik ürünleri ve hediyelik eşyalar bulunan online  mağazamızı ziyaret ettiniz mi?

clandestino

Sezona Özel Yazlık Kıyafetler

Dükkanımızı ziyaret ettiniz ama istediklerinizi alamadınız   mı? Üzülmeyin, online mağazamız açıldı. Hemen ziyaret edip alışverişe başlayabilirsiniz.

hasanaki-hediyelik

Hediyelik Eşya

Bizim olduğumuz gibi sizinde cennet adamıza aşık olduğunuzu biliyoruz. İster hatıra amaçlı, ister hediyelik. Bozcaada Aksesuarları Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.