İçeriğe geç

Yeni Bozcaada Giyim ve Aksesuarları

bozcaada-mavi-tshirt

Yeni Bozcaada Ürün Tasarımları

Hasanaki Bozcaada Butik ve Hediyelik eşya mağazamız için geçen sene ilk yılımız olduğu için tasarım yapamamıştık. Belki de uzun zamandır arayıp bulamadığınız 1. kalite ürün ve 1. kalite baskılı yeni bozcaada giyim ve aksesuarlarını hem Bozcaada’da bulunan mağazamızdan hem de online mağazamızdan tedarik edebileceksiniz. İlk tasarımın heyecanı sizlerle paylaşmak istedik 🙂

Ürünlerimiz içinde şimdilik bozcaada tshirt, bozcaada çanta, bozcaada sweatshirt bulunuyor. Bunları fiziksel mağazamızı ziyaret edip değerli yorumlarını bırakan kıymetli misafirlerimizin tavsiyeleri doğrultusunda mutfak önlüğü, şapka ve yastık kılıfları olarak genişletmeyi düşünüyoruz.

Bozcaada Tshirt

bozcaada-tshirt-beyaz hasanakibozcaada

Bozcaada çantası olarak 2 farklı ürün düşündük beğeninize sunuyoruz 🙂 Bunların biri tipik bez model bir diğeri de içi astarlı plaj çantası modeli. Renkler örnektir, farklı renkler ile hem fiziksel hem online mağaza da bulabileceksiniz. Aşağıda ki model standart renk bez bozcaada çanta modeli.

Bozcaada Çanta

bozcaada-hasanaki-canta

Renkli Bozcaada koruyucu astarlı plaj çantaları ile denize gittiğinizde özel veya elektronik eşyalarınızı kolaylıkla koruyabileceksiniz. Ayrıca günlük kullanım için de uygundur 🙂 Renkler değişiklik gösterebilir, bu örnek baskıdır.

bozcaada-kucuk-plaj-cantasi-on bozcaada-kucuk-plaj-cantasi-arka bozcaada-kucuk-plaj-cantasi-ic

Bozcaada aşıkların minik yavruları içinde şu an zıbın çalışması yaptırıyoruz, ilk tasarım olan inekli baskılar haricinde yeni 2-3 figürlü bozcaada tasarımı ürünler olacak. Bunları da gerek sosyal medya hesaplarımız gerek online mağazamız üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz.

Bozcaada tshirtlerine hem V yaka hem bisiklet yakalı olarak sahip olabilirsiniz.

bozcaada-v-yaka-tshirt bozcaada-mavi-tshirt bozcaada-yazili-tshirt

Siparişleriniz için bize sosyal medya veya whatsapp üzerinden ya da online mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Yeni ürünler eklendikçe sizleri memnuniyetle haberdar edeceğiz.

Sağlıklı ve mutlu günlerde giymeniz dileğiyle <3

P.S. İlk siparişlere olan yoğun ilginizden dolayı çok mutlu olduk, çok teşekkür ederiz 🙂

Sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir