İçeriğe geç

Bozcaada Zıbın ve Bozcaada SweatShirt

ayazma-keyfi-bozcaada-tshirt-uzak

Bozcaada aşığı olup da kim bozcaada zıbın ve bozcaada sweatshirt sahibi olmak istemez ki? 🙂

Adamızın serin akşamları ya da soğuk bir kış akşamı için sizler için seçtiğimiz yüksek kaliteye sahip 1. sınıf pamuklu sweatshirt ürünleri ile içiniz ısınacak.

Bu süreçte tabii ki minik yavrularımızı da unutmadık. Gönül rahatlığıyla giydirebileceğiniz bozcaada bebek tulumları için ön siparişleri almaya başladık bile. Bunun için lütfen online mağaza üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

bozcaada-bebek-tulum bozcaada-bebek-tulum-inekli

Daha önce yeni bozcaada giyim tasarımları ile ilgili bir gönderi paylaşmıştık. Bu tasarımları yakın sürede adanın ruhuna uygun şekilde arttırmayı planlıyoruz.

Önceki tasarımların yanında, evcil dostlarımızı bizim gibi sevdiğinizden yola çıkarak farklı figürler yaratmaya çalıştık.

Bunlardan bir tanesi yaramaz, çamaşırlığa salça olan kedimiz var 🙂

beyaz-kedili-bozcaada-tshirt hasanakibozcaada-arka

Bunun dışında bozcaada ayazma aşığı olmayan kişi var mı diye düşündük. Sonuç olarak zevkine, sefasına düşkün ayazma keyfi yapan zaten var, haydi bir de bunu deneyelim dedik 🙂

ayazma-keyfi-bozcaada-tshirt-uzak bozcaada-tshirt-arka

Aynı tasarımlara sahip sweatshirtlerimiz gri veya beyaz olarak baskıya girdi. 18 Ağustos tarihinden itibaren Bozcaada mağazamız ve mağaza bozcaada ürünleri kısmından tedarik edebilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mevcut bozcaada giyim tasarım ve aksesuarları dışında kış boyunca sizler için çalışıyor olacağız.

Takipte kalmanızı rica ederiz 🙂

Sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir